مجموعه صنعتی رویش پارس سبز ایرانیان به عنوان عضوی از گروه صنعت و در راستای ارتقاء کیفیت، افزایش سرانه ی تولید و فرآوری نهاده های کشاورزی فعالیت خود را در سال 1392 آغاز نمود. این مجموعه  با برخورداری از دستگاه ها و تکنولوژی روز دنیا، بهره مندی از مشاورین و اساتید به نام، پرسنل مجرب و با اتکاء به تجارب ، فلسفه ی وجودی خود را تولید و عرضه انواع کودهای شیمیایی و آلی با رعایت استانداردهای جهانی، کیفی و زیست محیطی دانسته است.در حال حاضر محصولات تولید شده این مجموعه با دو برند خوشنام Bonfarm و Hexal در بازار عرضه می گردد.

استفاده از بهترین مواد اولیه و تکنولوژی  باعث شده محصولات شرکت رویش پارس سبز ایرانیان در چندسال اخیر در مقاصد صادراتی مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گیرد. هرساله سهم عظیمی از تولیدات شرکت روانه بازارهای بین المللی گشته و این مهم سبب شده است  نام ایران نیز در میان برترین تولیدات کنندگان نهاده های کشاورزی در جهان قرار گیرد.

دریافت گواهی‌های تطابق لیبل با محتوا ودریافت گواهی‌های ثبت کودی برای تولیدات شرکت از موسسه تحقیقات خاک و آب کشور برگ زرینی دیگری بر لوح فعالیت های شرکت رویش پارس است.

ما در مجموعه صنعتی رویش پارس به بهبود مداوم و همه جانبه فعالیت تولیدی خود باور داریم و به عنوان چالشی همیشگی برای بکارگیری بهترین و کارآمدترین روش ها در تولیدات خود در تلاشیم  تا از این رهگذر به کیفیت و رضایتمندی هرچه بیشتر مصرف کنندگان دست یابیم.همراهی شما در این مسیر باعث افتخار ماست.

 

تیم رویش پارس