خرید-کود-فولویک-اسید-مایع

خرید-کود-فولویک-اسید-مایع


به دلایل بسیاری که در این مقاله ذکر می شود استفاده از کود فولویک اسید مایع در کشاورزی مفید است. نقش فولویک اسید در عملکرد بهتر محصول باعث شده است كه این کود به عنوان یك محصول ترجیحی برای تركیبات خاك شناخته شود. خرید کود فولویک اسید مایع با کیفیت بالاتر می تواند این مزایا را به حداکثر برساند.


فولویک اسید چیست؟

ترکیبات فولویک اسید توسط میکروارگانیسم های موجود در خاک ایجاد می شوند. منشأ این اسیدها غالبا خاک تورب و بقایای انواع گیاهان می باشد. اما عمدتا کود فولویک اسیدِ موجود در بازار از لئوناردیت بدست می آید, لئوناردیت یک ماده گیاهی تجزیه شده است ، بسیار غنی از مواد آلی و از لحاظ ظاهری, حالتی بینابین پیت و لیگنیت دارد. منشأ آن مواد گیاهی زیر خاک از میلیون ها سال پیش است و معمولاً در لایه های بالایی معادن ذغال سنگ یافت می شود.

ساختار-فولویک-اسید
ساختار-فولویک-اسید

نقش کود فولویک اسید مایع در کشاورزی

کود فولویک اسید مایع با بهترین کیفیت و در نظر گرفتن بیشترین خواص زراعی تولید می شود. جذب مواد معدنی و مواد مغذی توسط گیاهان از خاک با استفاده از کود فولویک اسید مایع افزایش می یابد. یون های آهن و سایر ریز مغذی ها برای فتوسنتز ضروری هستند و فولویک اسید عملکرد انتقال یون ها از خاک را به سلول های گیاهی با اثر كلات کنندگی تقویت می كند، در نتیجه منجر به فعال شدن فتوسنتز می شود. توصیه می شود با خرید کود فولویک اسید مایع و کاربرد آن از طریق محلول پاشی یا کود آبیاری به عنوان یک روش مقرون به صرفه از مزایای اسید فولویک در خاک بهره مند شوید.

فواید فولویک اسید در کشاورزی

  • فولویک اسید تقسیم سلولی و بلند شدن گیاه را افزایش می دهد.
  • با افزایش رشد ریشه فواید آشکاری برای محصولات ریشه ای دارد.
  • فولویک اسید با جذب سموم و تجزیه سریع سموم باعث سم زدایی خاک از آلاینده های موجود.
  • فولویک اسید با ذخیره سازی رطوبت اثرات خشکسالی را به حداقل می رساند.

    کود-فولویک-اسید-مایع
    کود-فولویک-اسید-مایع

تفاوت بین فولویک اسید و هیومیک اسید

ترکیبات هیومیک اسید نسبت به فولویک اسید دارای وزن مولکولی بالاتر، ظرفیت تبادل کاتیونی بالاتر و ظرفیت نگهداری آب بیشتر هستند. اسیدهای هیومیک به کندی اما با ماندگاری بیشتر بر ساختار خاک و گیاه تاثیر می گذارند. در حالی که ترکیبات فولویک اسید تاثیر سریعتری روی گیاه می گذارند اما ماندگاری کمتری دارند. بنابراین اگر برای بهبود خواص محصولات خود کودی با اثربخشی سریع را ترجیح می دهید, پیشنهاد ما خرید کود فولویک اسید مایع هلیکس است.

بیشتر بخوانید:خرید کود هیومیک اسید مایع

 خرید عمده کود فولویک اسید مایع

استفاده از کود فولویک اسید در کشاورزی به سود طیف وسیعی از مشاغل و صنایع است. خاک غنی از مواد مغذی باعث رشد بهتر گیاه می شود، به همین دلیل کودها و برخی خاک های بسته بندی شده در کارخانه به نوعی حاوی اسیدهای فولویک و هیومیک هستند. کود ارگانیک فولویک اسید نقش مهمی در کاهش میزان مصرف آب دارد. مواد تغلیظ شده رساندن مواد مغذی به گیاه را به حداکثر رسانده و  رشد و زنده ماندن گیاه را ترغیب می کند.
برای خرید عمده کود فولویک اسید مایع اینجا را کلیک کنید.

قیمت کود فولویک اسید مایع

قیمت کود فولویک اسید مایع بر اساس حجم محصول و استفاده از آن در فصول و زمان های خاص از سال متغیر می باشد, جهت اطلاع از قیمت و خرید کود فولویک اسید مایع  هلیکس می توانید از طریق شماره های 03131326055-03131326056 با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.