فروش محصول تنها، آغاز مسیر همراهی تیم رویش پارس سبز ایرانیان با مشتریان و فعالان صنعت کشاورزی است.در این مسیر بی پایان، دپارتمان مشاوره و پشتیبانی ما با دارا بودن مجموعه ای از بهترین متخصصین و مشاورین کشاورزی و خاک شناسی در هر مرحله از کشت محصول در کنار شما خواهند بود تا بهترین بهره وری محقق شود.ما در این دپارتمان خدمات متنوعی ارائه می دهیم که شامل :

 1. مشاوره تخصصی :

  تیم ما با تجربه و دانش گسترده در زمینه کشاورزی، قادر به ارائه مشاوره های تخصصی در تمامی زمینه ها از جمله انتخاب نهال، کود دهی و همچنین مدیریت آبیاری و کشت می باشد.

 2. پشتیبانی در محل:

  در مواقع اضطراری و بروز مشکلات در مزرعه، تیم فنی ما به سرعت به محل اعزام می گردد تادر حل مشکلات همراه شما باشند.

 3. پاسخ به سوالات:

  در واحد مشاوره و پشتیبانی “رویش پارس”، سوالات شما در مورد محصولات کودی، نحوه استفاده، روش‌های کشاورزی و مسائل مشابه پاسخ داده می‌شود. تیم ما به دقت به سوالات شما گوش می‌دهند و پاسخ مناسبی ارائه می‌دهند.

 4. راهنمایی در استفاده از محصولات:

  ما به شما راهنمایی‌ها و نکات مورد نیاز برای بهره‌برداری بهینه از محصولات کشاورزی را ارائه می‌دهیم. این راهنمایی‌ها شامل نسخه درمان یا بهبود، دستورالعمل‌های مصرف، زمانبندی و روش‌های صحیح استفاده از محصولات می‌باشند.

 • شناخت دقیق مشکلات
 • پاسخگویی مناسب
 • سرعت در ارائه خدمات

طی سالیان گذشته همواره شعار ما ارائه محصول و خدمات با کیفیت بالا و پس از آن همراهی با مشتری تا حصول نتیجه بوده  و در این راستا دپارتمان فنی و پشتیبانی شرکت رویش پارس سبز ایرانیان از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

Fill out the form below to receive advice

  پر فروش ترین ها

  نمایش همه
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید