[vc_row][vc_column][vc_column_text]

هر پرسشی درباره هر کدام از محصولات داشتید می توانید با شماره گیری 09019277566 سوالات خود را بپرسید. علاوه بر این برای ثبت سفارش می توانید از فرم سفارش که در بالای صفحه مشاهده می فرمایید اقدام کنید. با وارد کردن شماره تماستان بلافاصله مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.

[/vc_column_text]

[/vc_column][vc_column][/vc_column][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

خرید کود (ارگانیک، مایع، پودری) کار آسانیست اما اینکه کود با کیفیت با نازل ترین قیمت خریداری فرمایید یک سری نکات ریز دارد که ممکن است از آن ها اطلاع نداشته باشید. شرکت رویش پارس برای شما عزیزان مجموعه از خدمات فرآهم کرده ایم که به شما در این ضمینه کمک شایانی خواهد کرد. برای خرید کود با کیفیت می توانید به راحتی با متخصصان ما در رویش پارس تماس حاصل فرمایید.

خرید کود

همانطور که میدانید، کودها مواد مغذی مورد نیاز گیاهان را جهت رشد و بهبود میوه دهی، در اختیارشان میگذارند. اما مسئله اینجاست که در این بازاری که پر از محصولات و شرکتهای متنوع است، خرید کود (ارگانیک، مایع، پودری) را چگونه به بهترین نحوه انجام دهید.

کود با تنظیم مواد مغذی خاک به رشد گیاهان کمک می کند. خرید کود مناسب بسیار مهم است زیرا می توانید با خرید کود مناسب و خوب نتایج چندین برابر بهتر ببرید! کودهای کامل یک نمونه از کودهای رایجی هستند که عموم گیاهان به آن نیاز دارند و حاوی نیتروژن، فسفر و پتاسیم هستند که 3 ماده مغذی مهم برای رشد گیاه هستند. قبل از اینکه به دنبال کود باشید باغ خود را با در نظر گرفتن مواد مغذی خاک و نوع گیاهانی که دارید ارزیابی کنید. سپس کود را بر اساس نسبت مواد مغذی و نوع نتایجی که می‌خواهید خریداری کنید.

ما در مجموعه رویش پارس، 24 ساعت روز در 7 روز هفته در خدمت شما عزیزان هستیم. می توانید از طریق پل های ارتباطی مهیا شده (واتس اپ، تلفن فروش و مراجعه حضوری) از مشاوره های تخصصی رایگان در جهت خرید کود و استفاده از آن ها برخوردار گردید. 

چه اطلاعاتی باید داشته باشید که در قبال هزینه، بهترین محصول را دریافت کنید؟ از کجا بفهمید که خاک زمین زراعیتان اکنون دچار چه کمبودیست؟ از طرفی خرید کود را از کجا انجام دهید که خدمات بهتری بشما ارائه کنند؟

خرید کود ارگانیک

طبیعتا پیش از خرید کود (ارگانیک، مایع، پودری) ابتدا باید بدانید که کود ارگانیک چیست.

کودهای ارگانیک بر خلاف انواع شیمیایی این محصولات از مواد یکتایی تولید و بر اساس نیازهای زمین زراعی شما مهندسی می گردند. بهترین کودهای ارگانیک | معرفی انواع آن بسته به مواد شیمیایی مورد نیاز باغ شما می توانند از منابع گیاهی حیوانی یا معدنی تهیه شوند لازمه ارگانیک بودن یک کود طبیعی این است که مواد اولیه آن از خود طبیعت گرفته شده باشد.

بیشتر محصولات شرکت رویش پارس بر پایه مواد معدنی سازگار با محیط زیست تولید شده اند. یکی از برتریهای این نوع کودهای ارگانیک سرعت جذب بالای آنهاست. با کلیک بر هرکدام از لینک های زیر به صفحه محصول منتقل شده و اطلاعات آن محصول را می توانید مطالعه کنید.

خرید بهترین کود (ارگانیک، مایع، پودری)

همانطور که می دانید پیش از انجام هر کاری ابتدا آنالیز خاک زمین زراعی یا باغات خود را انجام دهید. برای انجام این کار چند راه وجود دارد. عموما در ایران از طریق آزمایشگاه ها نمونه های خاک را بررسی کرده و نتیجه آنالیز خاک را به شما اعلام میکنند. البته یک نوع کیت تشخیص محلی نیز برای این کار وجود دارد که عموما دسترسی به این نوع کیتها وجود ندارد.

پس از اینکه آنالیز خاک زراعی را گرفتید با متخصصان ما در رویش پارس تماس حاصل فرمایید تا بهترین کود ممکن با توجه به وضعیت خاک زراعی زمینتان را به شما معرفی کنند. محصولات رویش پارس بهترین نوع در زمینه مصرفی خود هستند. این را ما تضمین می کنیم. 

خرید کود مایع ارگانیک

خرید-کود-مایع-ارگانیک

خرید کود مایع ارگانیک

برتری کودهای ارگانیک نسبت به کودهای شیمیایی طبیعی بودن و سازگاری آن با محیط زیست بوده که در بلند مدت تاثیر مخرب کودهای شیمیایی را بر گیاه نخواهد داشت. در مقایسه سرعت تاثیر و نفوذ کودها میتوانید کودهای شیمیایی را بهتر از کودهای ارگانیک بدانیم. اما این تنها برتری کودهای شیمیای نسبت به کودهای ارگانیک است. کودهای ارگانیک به طرزی آهسته رهش محسوب می گردند. 

خرید انواع کود پودری 

خرید-انواع-کود-پودری

برای خرید انواع کود پودری می توانید با متخصصان ما تماس حاصل فرمایید. کود پودری گوگرد، انواع کودهای پودری کامل NPK و … را می توانید از مجموعه رویش پارس خریداری فرمایید.

با توجه به تجربیاتی که در این زمینه وجود دارد، استفاده از کود گوگرد پودری پیش از کاشت محصول بهترین روش استفاده از کود گوگرد پودری بحساب می آید. اگر کود دهی را در پاییز برای محصولات بهاره انجام می دهید، کود گوگرد پودری اثرات باقی مانده بیشتری بهتری دارد و می تواند در طول زمان کماکان گوگرد مورد نیاز گیاه را در مراحل مختلف در اختیار آن قرار دهد.

قیمت کود ارگانیک

امروزه بر اساس تغییرات دلاری در کشور امکان ارائه قیمت کود ارگانیک برای خرید کود (ارگانیک، مایع، پودری) عمده وجود ندارد. اما برای اطلاع از قیمت ها کافیست با ما تماس گرفته یا یک پیام از طریق اپ واتس اپ که در گوشه پایین سمت راست صفحه می بینید، بفرستید.

آزمایش خاک زراعی پیش از خرید کود

آزمایش-خاک-زراعی-پیش-از-خرید-کود

آزمایش خاک زراعی پیش از خرید کود

یک روش برای آزمایش و بررسی خاک زراعی استفاده از کیت شناسایی عناصر است. برای استفاده از این کیت ها نمونه ای از خاک بردارید و آن را در محفظه آزمایش کیت خود قرار دهید. مقدار مورد نیاز آب مقطر را اضافه کنید و سپس نتیجه رنگ را با نمودار رنگ بررسی کنید تا سطوح نیتروژن، فسفر و پتاسیم را تعیین کنید. برای تفسیر نتایج، برچسب کیت آزمایش خاک را به دقت بخوانید.
شما می توانید کیت های آزمایش خاک را از مراکز فروش لوازم کشاورزی و کود فروشی های معتبر خریداری کنید.

خرید کود بر اساس محصول مدنظر

نوع گیاهانی را که خاک را برای آنها کود می دهید بررسی کنید. یکی دیگر از بخش های بسیار مهم خرید کود مناسب، انتخاب کود مخصوص برای گیاهانی که کاشته اید می باشد. تعیین کنید که آیا کود قرار است برای میوه ها، سبزیجات، چمنزارها، گلها یا هر نوع گیاه دیگری استفاده شود. اگر می خواهید از کود برای چندین گیاه مختلف استفاده کنید، یک نوع همه منظوره این کار را انجام می دهد. هنگام تعیین نوع گیاهان، سعی کنید تا حد امکان دقیق باشید. به عنوان مثال، می‌توانید کود مخصوص درختان مرکبات، گل رز یا گیاهان بومی بخرید.

روش تعیین اندازه زمین زراعی برای خرید کود

مساحت باغ یا زمین کشاورزی خود را پیش از خرید کود اندازه گیری کنید. بدین ترتیب می توانید مقدار کود مورد نیاز خود را محاسبه کنید. برای اندازه گیری مساحت زمین یک نوار اندازه گیری بگیرید و اندازه های را برای محاسبه مساحت باغ خود انجام دهید. اندازه گیری را یادداشت کنید تا فراموش نکنید و هنگام خرید کود آن را همراه خود بیاورید. برچسب روی بسته کودها را به دقت بخوانید تا بررسی کنید که بر اساس اندازه زمینتان چقدر به کود نیاز دارید.
برای اشکال مستطیلی، مساحت را با ضرب عرض در طول پیدا کنید.
برای باغ های مثلثی، مساحت را با ضرب ارتفاع در ½ قاعده محاسبه کنید.
برای باغ های دایره ای، توان دو شعاع را در π ضرب کنید تا مساحت را محاسبه کنید.
بسته به نوع کودی که انتخاب می کنید، معمولاً به 1-3 پوند (0.45-1.36 کیلوگرم) کود در هر 100 فوت مربع (9.3 متر مربع) نیاز دارید. در نظر داشته باشید که این اعداد کاملا عمومی بوده و نمی توانید صرفا به آن تکیه کنید. ضمن اینکه مجموعه رویش پارس خدمات مشاوره ای کاملا رایگان برای خرید و کود دهی به مشتریان خود ارائه می دهد تا بهترین نتیجه را از خرید خود بگیرید. 

خرید کود در اصفهان

برای خرید کود در اصفهان هیچ نگرانی نداشته باشید. همکاران ما بصورت 24 ساعته در اختیار شما بوده و هرگونه سوال خود را می توانید از بخش فروش بپرسید. کافیست روی آیکون واتس اپ سمت راست پایین صفحه کلیک کنید.

با این حال در این صفحه انواع محصولات را در بالا می توانید ببینید و با کلیک بر آن ها می توانید اطلاعات و جزئیات مربوط به هر نوع کودی را بدست آورید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

برای دریافت مشاوره فرم زیر را پر کنید

  پر فروش ترین ها

  نمایش همه
  گوگرد-مایع
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  مایع-ماهی
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  کود-مایع-مرغی
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  سیلیکات-پتاسیم
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  هیومیک-اسید-مایع-گوگرد-دار
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  هیومیک-اسید-پودری
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  کود-فسفر-بالا
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
  کود-آهن
  برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید