روش-تشخیص-هیومی-ک-اسید-مایع-واقعی-و-تقلبی

امروز روش تشخیص هیومیک اسید مایع واقعی از تقلبی را بشما آموزش میدهیم.

یکی از مسائلی که حق خریدار بحساب می آید، ارائه محصول اصل در ازای هزینه دریافتیست. این مهم طبیعتا مسئله ای نیست که حتی نیازی به مطرح کردن داشته باشد اما مقوله ایست که تمامی مردم در سرتاسر دنیا با آن دست و پنجه نرم میکنند. متسفانه کشور ما نیز ازین موضوع مستثنا نبوده و شما باید در هنگام خرید هیومیک اسید مایع توانایی تشخیص اصالت محصول را داشته باشید.

گاهی برخی فروشنده ها امکان دارد که از صداقتتان سو استفاده کنند. بنابراین برای اطلاع از روش ساده جهت شنناسایی کود مایع هیومیک اسید واقعی از تقلبی با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید:هیومیک اسید پودری


روش ساده تشخیص هیومیک اسید مایع واقعی از تقلبی

در واقع اساس این روش جداسازی هیومیک اسید مایع از فولویک اسید موجود در محصول است.

در ابتدا مقدار 1.5سانتیمتر از ارتفاع لیوان شیشه ای شفاف را از مایع مورد نظر بریزید. سپس داخل لیوان را کم کم با جوهر نمک پر میکنیم. سپس آن را کاملا بهم میزنیم تا یک دست شود. بعد از طی این مراحل از آن به مدت 45 دقیقه در مکان ثابت ساکن نگه میداریم اگر مایع مورد نظر دارای هیومیک اسید وفولویک اسید باشد ته لیوان به رنگ قهوه ای مایل به سیاه شده و ته نشین می شود و بالای آن مایع زرد رنگی که حاوی فولویک اسید است قرار می گیرد. این درصورتیست که محصولی که خریداری کردید اصالت داشته و نشان میدهد که کیفیت کافی را دارد. در واقع مواردی که روی بسته محصول است، محتوی آن نیز میباشد. ولی اگر مایع مورد نظر فاقد هیومیک اسید و فولویک اسید باشد هیچگونه تغییری نمی کند.

بیشتر بخوانید:خرید کود هیومیک اسید مایع

2 دیدگاه

  • با سلام
    چرا شرکت ادرس و شماره تماس های خود رو روی بسته بندی گوگرد قرار نمی دهد
    فروش برا ما خیلی سخته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.